Salerm HAIR LAB Pro-Tech - Typ vlasov - Suché a poškodené vlasy

HAIR LAB Pro-Tech je spojencom profesionálnych kaderníkov a štylistov. Profesionálny rad dopĺňa technické služby v kaderníckych salónoch. Je to dokonalý partner pre kompletnú starostlivosť o vlasy, najmä vhodný na použitie v kaderníctve a ako ošetrujúca starostlivosť s personalizovanými ošetreniami. Ako prvý je prípravný čistiaci šampón PRE, čo je micelárny čistiaci a zvyšky odstraňujúci šampón, ktorý odstraňuje nečistoty. Šampón pripravuje vlasy na následné technické úpravy. Tento šampón sa používa iba v prípadoch, keď je to nevyhnutné a iba v prípadoch, keď na vlasoch zostali nečistoty alebo zvyšky, ktoré by mohli ovplyvniť technickú prácu.

Ďalej HAIR LAB Pro-Tech zahŕňa celý rad ampuliek na profesionálne použitie, ktoré poskytujú väčšiu variabilitu počas procesu a dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Ampulka Metal Lock pomáha eliminovať kovy, ktoré mohli zostať vo vlasoch a zaistia tak dokonalý výsledok počas procesu farbenia. Ampulky Color Fix pomáhajú uľahčiť preniknutie farbiaceho pigmentu do vlasového vlákna, čo zaisťuje dlhodobé uchytenie farebného pigmentu v štruktúre vlasu a trvanlivosť farby. Navyše vďaka solárnym filtrom chráni vlasy pred UV žiarením. K dispozícii sú taktiež ampulky, ktoré zosilňujú farbiace pigmenty. Ideálne sú pre vlasy s vysokým percentom šedín.

Po dokončení technickej práce pristupujeme ku konečnému ošetreniu umývania so šampónom a maskou POST na vlasy, ktoré uzatvárajú a uhladzujú povrch vlasov. Kyslý šampón POST je kľúčový na posilnenie a výživu vlasov po technickej úprave. Jeho obohatená formula obsahuje ovocné kyseliny a keratín, s pH 5,5 pomáha uzavrieť kutikulu, a tak chrániť vlasy. Ďalšia úroveň výživy a hebkosti pre vlasy prichádza vďaka kyslej maske na vlasy POST, ktorá je obohatená ovocnými kyselinami a keratínom.