Registrácia profesionála

Registrácia pre odborníkov - kaderníctvo/kozmetika Ako odborník máte po registrácii príležitosť nákupu profesionálnych vlasových kozmetických produktov za ceny pre distribútory, ako aj komfort online nákupu profesionálnych vlasových prípravkov priamo z vášho domova.

Ak ste kaderník/kaderníčka pracujúci na živnostenský list s IČ, prosím, zaregistrujte sa pomocou registračného formulára nižšie. Následne očakávajte potvrdenie vašej registrácie, ktoré obvykle nepresiahne niekoľko hodín, najviac do 24 hodín.

Nie ste samostatne zárobkovo činní v kaderníckej branži s IČO, ale pracujete v kaderníckom salóne alebo sa venujete kaderníctvu ako učeň? Máte tiež možnosť objaviť benefity profesionálnej vlasovej kozmetiky Salerm prostredníctvom nášho internetového obchodu. V tomto prípade nám zašlite e-mail na mgmbeauty@gmail.com s dokumentom dokazujúcim vaše kadernícke kvalifikácie, ako je napríklad kópia alebo fotka výučného listu, certifikátu o prekvalifikácii alebo študentského preukazu resp. potvrdenia o štúdiu.

Pre profesionálov v kozmetickom priemysle je možné zakúpiť dekoratívne a starostlivosť poskytujúce produkty pre telo, pleť a vlasy. Toto neplatí pre farby na vlasy a ďalšie špecifické kadernícke látky.

S odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súčasne deklarujete, že všetky poskytnuté údaje sú presné a že máte odborné kvalifikácie v oblasti kaderníctva či holičstva. Zneužívanie identifikačných údajov iných ľudí je neprípustné, tak isto ako zdieľanie používateľského účtu s tretími stranami.